Kardeşler Söve Makinaları istanbul_Sove_Makinesi İstanbul Söve İmalat Makinası


 

istanbul Sove Makinesi

KURUMSAL

2008 Yılında başladığımız Söve Makinaları alım ve Satım ile dış cephe izolasyon ve çatı hizmetlerimize İstanbul marmara bölgesine ve İstanbul'a hizmet vermekteyiz. Firmamız Teknolojik yenilikleri yakından takip eden, yüzlerce referansa sahip oldukça deneyimli bir firmadır.

Firmamız Söve makineleri tedarik işlerinizde ekonomik fiyatlarla çok başarılı sihirli dokunuşlar yapmaktadır. Söve kesim, söve çekme, söve püskürtme, söve eritme, harç kazanı ve bu makinalara air yedek parça hizmetleri vermektedir.

İkinci el makina alımlarında mainalarınız değerinde alınır, komple fabrika devir etmek isterseniz yine bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Yeni söve imalat fabrikası kurmak isteyen müşterilerimiz için sıfır ve ikinci el söve imalat makinası tedarik ve fabrika kurum hizmetlerimiz vardır.

Firmamız bünyesinde 3 adet binek araç, 2 adet kamyonet bulunmaktadır. Bir merkez ofis, 2 adet depomuz bulunmaktadır.

Firmamızda çalışan kişi sayısı 6 idari kadro ve 5 saha ekibinde toplam 24 kişidir.

Ayrıca ortak kuruluşumuz olan Kardeşler Yap Söve Mantolama firmamız ile iskele aşamasından anahtar teslim tadilata kadar boya, Söve Makinaları, sıva, tamir, izolasyon, çatı, drenaj, tadilat, dekorasyon gibi tüm hizmetleri profesyonelce verebilecek gerekli donanıma ve ticari gereksinimlere sahiptir. Yaptığımız tüm işlere Enerji kimlik belgesi düzenleyip bina site yöneticisine teslim ediyoruz.
Şuan Filli boya, Jotun Boya,Nescoat, Dyo, Kale, Weber, Manto-Sür Perlit Isı Yalıtım Sıvası, Tempo, Polisan, Fawori, Jotun boya Yetkili Bayii olarak Hizmet vermekteyiz.
 

 

Kuruluş İlkemiz

“Uzun Ömürlü Makinalar ile Hız Kesmeden Üretin” İlkesi ile İstanbul'un en iyi Söve İmalat Makinası Tedarik Firması Olmayı Hedefledik.


Vizyonumuz

İnşaat, tadilat ve dış cephe sektöründe en iyi hizmet ve kaliteyi sunarak alanında her özelliği ile farklı ve lider olmak.Misyonumuz

İşimizi ahlaki değerlere uygun olarak yürüterek, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarımızı yerine getirmedeki tüm aşamalarda
Müşteri Odaklı Hizmet Anlayışıyla, Müşteri Memnuniyetini daima üst düzeyde tutan,
Müşterilerimize daima yakın ve tüketici haklarına hep saygılı olan,
Kaliteli ürün çeşidi ve müşteriler için en uygun fiyat politikası sunan,
Dürüstlük ve Güvenilirliği ilke edinen,
Ülkemizde yaşam kalitesi standartlarını yükseltmeyi amaçlayan,
Güvenilir, verimli ve yenilikçi bir kuruluş olmayı amaçlar.

Mantolama Firmaları mantolama fiyatları

Filli Boya Polisan Boya Jotun Boya Nescoat Dyo Boya Kale Color Yalıtım Sistemleri Weber Isı Yalıtım Sistemleri Fawori Boya Capatect Dalmaçyalı Yalıtım Sistemleri Marshall Boya Alligator Boya İzocam Isı Yalıtım Malzemeleri

 

İstanbul Söve Makinaları


E-posta

Sosyal Medya

İstanbul sove makinası
Kardeşler Söve Makinaları bir Mantolamax Üyesidir

Ürünlerimiz

Söve Kesim Makinası Harç Kazanı Püskürtme Makinası Çekme Makinası Eritme Makinası Yedek Parça

Çalışma BölgelerimizTürk Web Ajans